Team

Tom

Tom Voet
Woonplaats: Edegem
Taak:Zaakvoerder
Interesses: Vastgoed, bouw en renovatie, ondernemerschap
Achtergrond: Handelsingenieur

tom@immovivo.be

0492 97 47 03

Ben

Ben Vangoethem
Woonplaats: Schelle
Taak: Vastgoedadviseur
Interesses: Vastgoed, voetbal en dochter
Achtergrond: Sales en verzekeringen

ben@immovivo.be

0470 58 44 38

Brigitte

Brigitte Vangoethem
Woonplaats: Kontich
Taak: Vastgoedadviseur
Interesses: Film, muziek, mode, gastronomie en vooral bakstenen
Achtergrond: Sales & Markekting en Vastgoedmakelaar

brigitte@immovivo.be

0497 43 89 73

Yannick

Yannick Declercq
Woonplaats: Hemiksem
Taak: Vastgoedadviseur
Interesses: Gezin, tennissen, lekker eten en reizen
Achtergrond: Bank & financiën en vastgoed

yannick@immovivo.be

0471 67 44 49

Michael

Michael Arnauts
Woonplaats: Antwerpen-Berchem
Taak: Stagiair-vastgoedmakelaar
Interesses: Vastgoed, film en reizen
Achtergrond: Audiovisueel producent

michael@immovivo.be

0486 60 16 45

Laura

Laura Cauwenbergh
Woonplaats: Mortsel
Taak: Stagiair-vastgoedmakelaar
Interesses: Vastgoed + interieur, citytrips en familie
Achtergrond: Notariaat

laura@immovivo.be

0470 05 56 71

Esther

Esther Beffers
Woonplaats: Schelle
Taak: Office manager
Interesses: gezin, koken, uiteten gaan, winkelen en muziek
Achtergrond: Secretaresse / administratief bediende

esther@immovivo.be